57 020 ₴
Оновлена модель легендарного прикормового катера Фурія Шторм!
Ця версія отримала великі оберти двигуна, потужну Фару та зібрана за абсолютно новим принципом корабля, розробленого професіоналами Фортуна!
Новинка має стильний дизайн і чудові ходові характеристики.
Катер здатний потішити будь-якого рибалки, як професіонала, так і новачка!
Представляємо Вашій увазі новітню систему автоматичного пілотування прикормочним корабликом - «Fortuna X»
дана варіація набула інтуїтивно зрозумілого україномовного інтерфейсу
система віднині орієнтується на значну більшу кількість супутників для ще точнішого позиціонування кораблика на маршруті до заданої точки закорму.
Автопілот Fortuna X має у своєму озброєнні функціоналу - дальномір, що дозволяє риболову набагато швидше та точніше зробити орієнтування у секторі.
Функція ручного вибору сектору надає можливість риболову обрати один з уже збережених в памʼяті автопілоту та перемикати сектори в залежності від обраного місця лову.
Увімкнення функції «проміжної точки» реалізує повернення кораблика, після скидання бункерів, по заздалегіть вказаній траекторії ( ідучи до домашньої точки проходячи через проміжну точку). Дуже зручно при риболовлі на закоряжених чи мілководних водоймах.
Дуже корисною є функція безпеки при втраті сигналу - «FailSafe». Вона поверне Ваш кораблик на домашню точку, якщо втратиться сигнал кораблика з пультом керування. При цьому - попередньо поставлена задача кораблику буде виконана.
Автопілот Fortuna X створений на багаторічному досвіді колективу Fortuna-carp та уміє реалізовувати багато різних сценаріїв роботи. Тобто ми буквально можемо відправити кораблик на точку різними способами і, при цьому, можемо вказати робити йому різні задачі з різними швидкостями.
Версія Фюжн отримала потужнішу турбіну.
У неї вирізняється форма днища та верхня частина катера!
Поult3 заглиблення під ручкою катера та тепер його зручніше підіймати.
Збільшився об'єм бункера.
Фурія Ф'южн отримала досить потужну 12-вольтову фару!
Кораблик Фурія Ф'южн побудований з використанням кардинально інших механічних рішень і кріплень електронних компонентів!
Прикормальний кораблик має дуже гарні гідродинамічні характеристики.
Матеріал корпусу — ударостійкі АБС пластики (у разі кольорового корпусу — полістирол)
Дальність зв'язку з корабликом — 350-500 м
Об'єм бункера — до 2000 мл.
Акумулятор — літій-іонний 3S, 20000 mAh
Світлова індикація скидання бункера
Зарядний пристрій від розетки й авто
Світлова індикація скидання бункера
Габаритні вогні та потужна фара для нічного лову
Сигналізація просадки акумулятора кораблик — на пульті
Можливе комплектувати системою GPS автопілота та лунотом.
Швидкість катера — 17 км/год
Габаритні розміри — 740*320*270
Прямий привод двигуна (безсколекторна система)
Турбіна з напрямним потоком.
Знімний захист гвинта
Основні атрибути | |
---|---|
Виробник | Фортуна |
Країна виробник | Україна |
GPS (автопілот) | З GPS (автопілот) |
Додатковий акумулятор | Ні |
Кількість бункерів кораблика | 1 |
Кількість гвинтів | 1 |
Стан | Новий |
Тип двигуна | Безколекторний |
Колір | Білий |
Ехолот | З Toslon TF500 |
Габаритні розміри | |
Габаритні розміри кораблика | Висота - 255 мм, Довжина - 740 мм, Ширина - 320 мм |
Користувальницькі характеристики | |
Гарантія | 12 міс. |
Об'єм корму в бункері | 1900 мілілітрів |
Швидкість кораблика | 15 км/рік |